אולמות אירועים זה המשימה שהזוגות המאורסים רצים אליה אחרי ההצעה נישואין, קודם כל לסגור את התאריך שנהיה רגועים שלא יתחרט 😉 

היום אולמות אירועים תופסים כ-60% אחוז מהעסקה של כלל החתונה ונחשבת לעסקה הגדולה ביותר שתעשו עד קניית הדירה, ולכן כמו שמומלץ להגיע מוכנים לקנית דירה אחרי שבדקתם את הכל ואתם יודעים איזה שאלות לשאול כדי לא ליפול בפח, אותו דבר גם לאולם אירועים! הוצאות נסתרות, הוצאות שלא חשבתם שבכלל קיימים התגלו לכם תוך כדי הדרך ובמיוחד ביום התשלום עצמו .

אז לפני שזה קורה, נתנאל ברוך מנכ”ל המיזם Wisewed, לשעבר מפיק חתונות במשך 3 שנים, וכאן אתם תקבלו ממנו כמה טיפים שיביאו אתכם הרבה יותר מוכנים לאולם אירועים, בלי הרבה הקדמות ודיבורים, מוכנים ?

  •  תבואו מסודרים – קודם כל, לפני הכל תהיו מסודרים. גם אתם טיפוס של ה”old school” ועדיין לא מוכנים לקבל את כל האקסל והמחשב אז תקחו מחברת ותתחילו לתעד שם את הפעילות שלכם, מהדברים הבסיסיים (שם האולם,תאריך פגישה,מי האיש מכירות שדיברתם איתו) ועד הפרטים החשובים ביותר ( הגבלת שעות,שירותי אבטחה,ממה ממורכבת המנה וכדומה) אני יחזור לפרטים שצריך לרשום בהמשך, קודם כל חשוב שתהיו מסודרים אז תחליטו או אקסל, או דף עם שאלות שצריך לשאול (לעשות לכאן קישור להורדה) ועט .
  • תשאלו תשאלו תשאלו – אחד מהדברים הכי חשובים בפגישה עם האולם זה לשאול! זה נשמע ברור אבל בתור מפיק חתונות לשעבר אני זוכר המון כלות שרצו לשאול שאלות שהיו נשמעות להם קצת טיפשיות ובסוף מנעו מעצמם לשאול את השאלות. תשאלי מה שאת רוצה וגם אם את חושבת שזה השאלה הכי מפגרת בעולם אל תהססי לשאול אותה, כי יכול להיות שדווקא בשאלה “הכל כך פשוטה” הזאת מסתתרת איזה עלות נסתרת שפשוט לא שאלתם עליה אבל ברור שיש עליה חיוב. רוצים דוגמא?עיצוב האולם !

 

  • עיצוב אולם – עיצוב אולם זה אחד מהנקודות הכי רגישות במשא ומתן, שם בדרך כלל מסתתרות לא מעט הוצאות נסתרות ושם צריך להיכנס לעומק “כשאתם סוגרים עיצוב שימו לב שאתם שואלים גם על במה ועלותה (השביל המוגבה שהולכים עליו לחופה) בדיוק סגרנו עיצוב וראינו שיש דברים שאם אתה לא שואל לא אומרים” – רעות מתחנת בקרוב וגילתה כמה הוצאות לא קטנות שנסתרו לה בגלל שלא שאלה .
  • תוציאו את הפלאפון וצלמו – צלמו,צלמו,צלמו שיהיה לכם להראות למשפחה, חברים וכל מי שאתם רוצים להתייעץ איתם ואפילו לכם שתוכל לקבל פרספקטיבה טובה יותר שתהיו בבית, זה יעזור לכם להחליט
  • איפה מתארגנים פה ?  – תבדקו שיש לכם איפה להתארגן, יש סוויטה של האולם ?יש אפשרות לינה ? מתי זמני הכניסה/יציאה (check in check out). אם לא תבקשו המלצות המלצות על מקומות לינה מסביב במידה ואתם לא גרים באזור של האולם .

בונוס : 

  • איש קשר – אם אהבתם את האולם ואתם רוצים להתקדם תשיגו טלפון של איש קשר שיהיה לו זמן לדבר אתכם ולענות לשאלות שלכם ולצרכים שלכם. שם וטלפון! לא מזכירה שתעביר אליו או אל איש מכירות אחר.

מעבר לכל הדברים הבאמת חשובים שציינו כאן, אתם יכולים להוסיף שאלות אישיות שנוגעות אליכם (כלבים,משפחה עם צרכים מיוחדים וכדומה) .

חשוב מאוד שתהיה כימיה גבוהה בניכם לבין הצוות של האולם, שתתחברו למקום ולצוות שתהנו מהדרך אל תלכו כיאלו אתם יוצאים למלחמה נגד האולמות, והכי חשוב תקפידו לקבל את הכל כתוב בחוזה ! , אז תעשו את זה בתבונה וביחד, אני בטוח ומאמין שאם עושים את זה נכון, אתם הכי תהנו בעולם בעיקר מהשקט הנפשי שתקבלו .

 

נתנאל ברוך – מייסד ומנכ”ל Wisewed

לשעבר מפיק חתונות במשך 3 שנים והיום מוביל את המיזם עם חזון להוביל את הזוגות המאורסים למודעות פיננסית גבוהה מבלי לוותר על חתונת החלומות

תגובה אחת על הפוסט “המדריך לזוגות המאורסים : אולם אירועים – מה צריך לשאול? ועל מה להתעקש?

  1. כפיר זפרני אומר:

    אח יקר הגיע הזמן שלי מחכה לשיחת ייעוץ חמימה ונעימה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.