בחירת איפור נכון לחתונת החלומות

אחרי יותר מעשר שנים של עבודה עם כלות, אני יכולה להגיד שהשאלה שעולה הכי הרבה בפגישת ההיכרות היא איזה סגנון איפור הכי יחמיא ויתאים לי. האם איפור עדין? אולי בכלל איפור מעושן? לכן החלטתי לכתוב את המאמר הזה ולעשות סדר בכל המושגים והסגנונות שיעזרו לך לקבל החלטה איזה סגנון איפור הכי יתאים לך ביום המיוחד שלך.

בואי נבדיל קודם כל בין סגנונות האיפור השונים:

איפור עדין – זו בעצם הגדרה כללית

איפור עדין זה שם כולל לסגנונות איפור רבים. כשהחומרים מטושטשים היטב והמעברים בין הצבעים הדרגתיים והרמוניים, הפנים יראו זוהרות, התווים מודגשים, אבל את עדיין תשארי מי שאת. מה שזה אומר בעצם שאיפור עדין יכול להיות גם מעושן, גם טבעי וזה יכול להיות אפילו איילינר חתולי. הכל תלוי איך עושים את זה.

ובכל זאת כמה הבדלים:

איפור טבעי

איפור טבעי לבהירות עור
איפור – לאנה שוורצמן

באיפור טבעי משתמשים במשחקים של אור וצל בפנים כדי להאיר ולהבליט אזורים מסוימים ולהשקיע אזורים אחרים. הצבעים שמשתמשים בהם קרובים לצבעי גוף טבעיים, בעיקר גוונים חומים. אצל בהירות עור אלה יהיו חומים בהירים ואצל שחומות וכהות עור חומים כהים יותר ועד שחורים. בעזרת האור והצל אפשר למשל לגרום לעיניים להראות גדולות יותר ולעצמות הלחיים בולטות יותר. זה האיפור שהכי פחות מסגיר שהתאפרת ונראה פשוט כאילו כיוונו לפנים שלך זרקור ואת נראית זוהרת יותר ותווי הפנים שלך מוגדרים יותר.

למי מתאים איפור טבעי

איפור טבעי מתאים לכלה שלא מתאפרת בדרך כלל או שלא רוצה שיראו שהתאפרה, אבל כן רוצה להראות במיטבה ביום החתונה ובתמונות. איפור כזה מאוד מתאים גם לחתונה באור יום.

 

 

איפור טבעי לשחומות עור
צילום – צחי שמש | איפור – לאנה שוורצמן

איפור מעושן

באיפור מעושן מניחים צבע כהה או בינוני כלשהו סביב העיניים ומטשטים עד לקבלת ענן של צבע,

איפור – לאנה שוורצמן
איפור – לאנה שוורצמן

כמו עשן ומכאן השם. איפור מעושן לא חייב להיות שחור, הוא יכול להיות אפור, חום, חציל וכל צבע שמתאים לגוון העיניים שלכן. כשהגימורים של הצללית עשויים היטב, תשומת הלב לא תמשך לצבע שסביב העיניים, אלא לאישון עצמו שינצנץ כמו אבן חן בתוך הענן של הצבע שסביבו.

למי מתאים איפור מעושן

איפור כלה מעושן מתאים מאוד למי שרוצה מראה רך אך מודגש ביום החתונה. הוא מחמיא לכל סוגי העיניים ובמיוחד לעיניים קטנות ו/או בעלות עפעף נופל. כמובן שמי שאוהבת איפור דרמטי יכולה ללכת על איפור מעושן כהה מאוד ואפילו שחור.

 

 

 

צילום – תומר שולמן | איפור – לאנה שוורצמן
צילום – Nadav CJ | איפור – לאנה שוורצמן

איילינר

איפור – לאנה שוורצמן, מאפרת כלות

מכל סגנונות האיפור לכלות, האיילינר הוא אולי סגנון האיפור הכי מודגש ובולט לעין וזה כיון שהקו השחור הוא קונטרסטי לצבע העפעף או הצללית הבהירה שמתחת. לאיילינר הרבה צורות וסגנונות, דרמטיים ועבים, תקופתיים, עדינים, דקים ומעושנים, משוכים רק על קו הריסים העליון או גם בקו הריסים התחתון.

 

למי מתאים איילינר

איילינר מתאים למי שרוצה לוק עם אמירה ונוכחות ביום החתונה. הוא מחמיא במיוחד לבעלות עיניים בצורת שקד או עיניים גדולות. לבעלות עיניים קטנות או שהזוויות החיצוניות שלהן יורדות כלפי מטה מומלץ לבחור באיילינר מעושן. המשמעות היא קו איילינר מטושטש ומרוכך בצמוד לריסים עם צללית שחורה.

 

 

צילום - איל הצילום | איפור – לאנה שוורצמן
צילום - איל הצילום | איפור – לאנה שוורצמן

לסיכום הבחירה שהכי נכונה לך היא זאת שמתאימה לתווי הפנים שלך, לסגנון שלך והכי חשוב שאיתה תרגישי מי שאת כי זה מבטיח שתחייכי, שתרגישי נח ותהני!
מזל טוב!

מאפרת – לאנה שוורצמן

מאפרת כלות, אופנה וטלויזיה. סגנון האיפור שמאפיין את העבודה של לאנה הוא רך, זוהר ומדויק לתווים ולאישיות של האשה שמולה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.