הסגנון שלכם..

אתה מנגן באירוע שלנו את מה שניגנת כבר באירועים קודמים?

במבט ראשון על שאלה מלמעלה נשמע לנו משהו מובן מאליו אבל לירון מסביר שלכל אחד יש את הסיפור שלו ולכל אירוע מתאימים דברים שונים ” יש קהל שונה, גילאים שונים כל אירוע אנחנו נגיע בסופו של דבר לתוצאות הכי טובות שיכולות להיות”, מוסיף לירון שיכול להיות שאותו DJ שהיה שיום אחרי יום יהיה שינויים משמעותיים בסגנון מוזיקה “ינגן בכיוונים מוזיקאליים שונים לחלוטין והתוצאה תמיד תהיה מדהימה לפחות אצלנו”

לבחור את המקצוען

חוץ מחתונות, מה אתה עוד עושה?

השאלה הזאת תראה לdj שאתם זוג רציני שקצת קרא לפני ויודע לאן הוא נכנס, כאן הוא יצטרך להפגין מקצועיות ובנקודה הזאת תוכלו לבחון אם הוא באמת מתאים לכם, אתם צריכים לחפש את הdj שמנגנים במועדונים ובהפקות גדולות זה יעזור לכם להבין את המקצועיות של הdj באופן משמעותי, מוסיף לירון ” אנחנו בעצם יודעים שדיג’יי כזה שיודע להרקיד אותם את הקהל המבין, מין הסתם גם ידע להרקיד בצורה הכי טובה שיש את הקהל בחתונות”.

מי אתה ?

מאיפה הגיע התשוקה להיות DJ ?

אחד הדברים הכי חשובים בסגירת DJ זה הכימיה, איך השיחה זורמת, נעים לכם? אתם צריכים להרגיש במקום הכי בטוח שיש שזה המאסטרו שיוכל להוביל את הערב שלכם לחתונה בלתי נשכחת אז אל תתביישו לשאול על הדרך שהוא עבר, על הדברים שהוא אוהב ועל הדברים הייחודיים שלו , הדיג’יי יעריך את זה אפילו עוד יותר וישמח לספר לכם על הדרך שלו ומפה יהיה לכם מאוד קל להבין אם זה הדיג’יי הנכון לכם, אם הכיוונים של דיג’יי זה גם הכיוונים שלכם. מוסיף לירון ” הדיג’יי הנכון לכם ידע לייצר לכם את החוויה הזאת עוד הרבה לפני האירוע” תבקשו מהדיג’יי לנסות להדגים לכם את החוויה, עוד הרבה לפני האירוע תוכלו להרגיש את האווירה להרגיש את הכימיה בניכם זה דבר שיעזור לכם להבין הרבה יותר בקלות אם זה הדיג’יי שיעשה לכם אירוע בלתי נשכח .

הכי חשוב ליהנות גם מהדרך ולא רק מהחתונה עצמה, זה חוויה של פעם בחיים, חשוב לעשות את הבחירות הנכונות ולבחור את הdj הנכון לחתונה שלכם.

ALPHA – אלפא DJ’S

” אנחנו באלפא נשמח לעזור לכם לעשות את זה”

אלפא DJ’s החברה המובילה היום מזמינה אתכם לחתונה של פעם בחיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.