לקראת הValentine day, אספנו עבורכם כמה הצעות נישואין בלתי נשכחות כדי שתעשו את זה כמו שצריך.

כל ההצעות נאספו מהקבוצה אבא פגום בפייסבוק אז אל תצפו להצעות נורמליות. כל אחד מצא את הפינה שלו להפתיע ולהביא לאישה שלו את הקטע שלה – הרומנטיקן,המתוכנן,השחקן והגאון!

הרומנטיקן  – אייל גיל

כמה שבועות לפני הטיסה המתוכננת למקסיקו הראיתי לבת הזוג שלי תמונות של ארוחה זוגית על סירה בקנקון. הסירה עצמה הייתה די ישנה ורעועה אבל האווירה של ארוחת ערב בשקיעה על סירה הייתה מדהימה. כשהגענו ל-קנקון היא ישר אמרה חייבים לעשות את הארוחה בסירה! אמרתי לה שאברר.. כך שהיא הייתה בטוחה שזה רעיון שלה. כמובן שעוד מהארץ דאגתי להכל..

 

 

הגענו למרינה , נכנסתי לקבלה בזמן שהיא חיכתה בחוץ , יצאתי אליה ואמרתי שיש בעיה והייתה הזמנה כפולה על הסירה שלנו אבל בגלל שזה טעות שלהם שידרגו אותנו לסירה טובה יותר והצבעתי לה על יאכטת ספורט גדולה ומפוארת עם שלושה חדרים , מקלחות וכל מיני פינוקים. מרוב התלהבות היא אמרה לי בוא מהר נעלה לפני שהם ישנו את דעתם. כשעלינו על הסירה לא נתתי לה לרדת לחדרים למטה ונשארנו למעלה.. אחרי 20 דקות אמרתי לה שאני חייב פיפי וירדתי לשירותים למטה , אחרי דקה עליתי עם ארבעה נגני מריאצ’י שהתחבאו למטה , הצעתי לה והשאר היסטוריה…

 

המתוכנן  – דוד ואנצ’וסבקי

הרעיון בגדול בא בדיון שפתחתי במשרד לאחר ההחלטה על ההצעה.
חבר מהמשרד הציע את הרעיון של חדר בריחה ומשם לקחתי את הרעיון והתחלתי לפנטז.

רציתי שהמיקום יהיה קרוב לבית שיהיה נוח למשפחה להגיע לאירוע אז החלטתי ללכת על חדר בריחה באשדוד – “סוכן כפול”. בגלל שלא היה כל כך קשר לטבעת בחדר בריחה הכנסתי תסריט שונה לחדר בריחה שתואם מראש עם המפעילים, שעזרו מאוד עם הביום במשך שבוע שלם לפני ההצגה,  והקריאו לנו את התסריט המותאם אישית בכניסה לחדר:

“הסוכן הכפול חשוד שגנב טבעת יוקרתית (במקום סכום של כסף שהיה אמור להיות במקור), וכעת אתם נכנסים לבית שלו ומחפשים את הטבעת שהוא גנב.”
במקביל שאנחנו נכנסו לחדר בתיאום מושלם עם החברים והמשפחה שעזרו, אורגן חדר ההמתנה של החדר בריחה, שבמקרה חדר יחסית גדול, מה שהיה לטובתנו מאוד.

החדר אובזר באלבדים שירדו מהתקרה לכל אורך החדר, שביל נרות ופרחים, ועוד אינסטרומנטים של הצעות נישואים, כאשר במרכזו הייתה התיבה האחרונה, התיבה עם הטבעת.
בחדר הפסקתי להיות בתפקיד, הבחור שפותר את החידות, במטרה לתת להם כמה שיותר זמן לארגן את הדברים, ואשתי תפסה את התפקיד הזה הפעם ודווקא הפעם הצליחה לפתור את כל החידות ממש מהר…

החידה האחרונה של החדר היא מציאת הכסף. אני החלפתי את הכסף במפתח והנחתי את המפעילים להנחות אותנו שאחרי היציאה מהחדר יגידו שהחדר עוד לא נגמר. הסוכן הכפול ברח עם הטבעת לכיוון חדר ההמתנה, וצריך לרדוף אחריו בשביל להשיג את הטבעת.
כמובן שאשתי רצה למקום הלא נכון והייתי צריך לשכנע אותה שאני יודע לאיפה צריך ללכת… הגענו לחדר, הקשנו את הסיסמה: 5555, פתחנו את הדלת, ודמעות הציפו את כל הקומה 🙂

נכנסו לחדר, פתחתי את התיבה האחרונה, הוצאתי את הטבעת, וברעידות רבות שמתי לה אותה על היד (אפילו לא הספיקה להגיד כן מההתרגשות).

מפה לשם תיכף חוגגים כבר שנה נישואים 🙂

 

אורגד כהן – השחקן 

אישתי מעריצה מאוד את עידן רייכל. אז  כש-החלטתי להציע, חשבתי לעצמי שאני חייב לשלב את זה איכשהו… אז חבר הציע רעיון שנזייף מופע ערב בים המלח כולל פרסום ופליירים ונרד סופש למלון שם.
אז באמת היא נגסה בפיתיון והאמינה לגמרי שהיא הולכת לראות מופע….בזמן שהיינו במלון המשפחה ארגנה את כל התפאורה להצעה על איזה שובר גלים ענק ממלח כולל זיקוקים ובלונים!
לקראת השקיעה הגענו למקום והיא עדיין בטוחה שהיא הולכת למופע! הגענו בערך מטר מכולם ופתאום היא קלטה שכל המשפחה והחברים שם ועדיין לא הבינה…היא חשבה שכולם באו למופע, התקרבה עוד טיפה ואז נפל לה האסימון!

הצעתי לה והיא כמובן הסכימה ואחרי שכל הבלאגן נרגע היא אומרת לי בבאסה “מה אבל אין מופע?” מיותר לומר שחודשיים לאחר מכן קיימתי ולקחתי אותה להופעה.

 

עידן בן דוד – סטנדאפיסט מוכשר וגאון!

היה לי יום הולדת ואישתי הציעה שניסע לברצלונה – זינקתי על ההזדמנות ומיד חיפשנו כרטיסים אני מצאתי יותר בסביבות ה12 אלף שקל לקלאסיקו אבל המנכ”לית מצאה דיל הרבה יותר טוב עם משחק ליגה ומשחק רבע גמר ליגת האלופות ששניהם בברצלונה – סגרנו מהר לפני שיתחרטו. זה היה הסימן הראשון לזה שזאת כנראה האישה שלי. איך שסגרנו קיבלתי החלטה אני רוצה להציע לה, משכתי משכתי אבל זאת האישה שלי וללא ספק מגיע לה טבעת על זה.

האתגר היה להחביא ממנה ! שמתי את זה בתוך איזולריבאנד, בתוך הריצ’רץ, בתוך שקית רק שלא תבחין או תראה ! אפילו סידרתי את הגוף שלי כדי שלא תראה אפילו בליטה קטנה או משהו כי אני מבטיח לכם שהיא רואה כל דבר קטן אצלי!

במעברים השומרים עזרו לי לעבור במתכות כדי שלא יצפצף וככה היא תגלה – בישראל עבר חלק קצת סימונים ועובר, עם השוטרים הספרדים היה קצת יותר קשוח אבל הכל הסתדר בסוף והצלחתי להביא את הטבעת עד החדר של המלון.

יצאנו למשחק הראשון – ברצלונה חטאפה : אני עם הטבעת – נראה איך יהיה המשחק ושם נחליט אם זה הזמן הנכון. אבל במשחק עצמו, הכל היה בדיוק בזמן הנכון! ברצלונה יורדת למחצית עם 5:0, אנחנו יושבים ממש על קו הדשא בזווית מעולה – אני מבין שכל הסימנים מראים שזה הזמן הכי נכון – במחצית דיברתי עם איזה בחור והסברתי לו, הוא ממש התרגש ושמח (אני קצת פחות בכל זאת קצת מבוגר..טכנולוגיה..) ואז הוא אמר לי אתה יודע מה הבת שלי פה – היא מעולה בזה תן לה. בשביל הדובדבן של הקצפת הבחורה ידעה דבר בצילום וישבה במיקום מצויין לעומתנו.

עד שאני סוף סוף מקבל את ההחלטה מסמן לצלמת שתתחיל .. ואז ארדה טוראן מחליט להבקיע שער במספרת משוגעת ומרים את כל הקהל באוויר . עכשיו?!?!  מה אתה גונב לי פוקוס אני בא להציע לה נישואין. חכה 2 דקות.

אבל אחרי הגול זה היה אפילו יותר מושלם. אחרי הגול – השמש הייתה בדיוק עלינו ! מסי עומד ממש קרוב אליי – אני הבנתי שזה הסימן שלי.

סימנתי שוב לבחורה להתחיל לצלם – קמתי – כרעתי ברך אילנית לא הבינה בכלל מאיפה זה בא – וכל הקהל מבין מהר מאוד מה הולך שם ומתחיל להריע לנו !

שחזרתי לארץ כל החברים שלי רק צחקו עלי – עד שאתה במשחק של ברצלונה במקום לראות את מסי אתה מציע נישואין? השתגעת ? הם לא מבינים כלום .
הם לא הבינו את המסר – מאז כל פעם שאני יושב לראות משחק והיא רק מתחילה להגיד מה שוב פעם כדורגל? אז תמיד התשובה היא : מאמי בואי שבי, אני לא רואה כדורגל אני נזכר בהצעת נישואין!

קבלו פינוק מההופעה של עידן

חבר’ה – הבחור גאון!

 

כיום בישראל מתחתנים מדיי שנה 40 אלף זוגות ומתחילים את דרכם בתחילת החיים המשותפים, לכל זוג יש את הסיפור שלו והיחודיות שלו. אבל חשוב גם לחשוב על החלומות הבאים שאחרי החתונה ולא רק על החתונה עצמה. עם ניהול נכון גם הזוגות הצעירים יוכלו לצאת מהחתונה עם ניהול תקציב מחושב בצורה חכמה לחיים משותפים בצורה איכותית ותקינה שתוכל לעזור להם להגשים את החלומות האחרים גם כן.

איזו איזה מבין ההצעות אתם הכי אהבתם ?

תגובה אחת על הפוסט “מחפשים השראה? 4 הצעות נישואין בלתי נשכחות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.